Bieg Radiologa
Polskie Lekarskie Towarzystwo Radiologiczne serdecznie zaprasza.
 
Termin wydarzenia: 7 czerwca 2019, o godz. 7:00 
 
Bieg Radiologa to wydarzenie na dystansie 5km (dwie pętle po 2,5km) w większości na podłożu szturowym z odcinkiem po plaży. Dla każdego uczestesnika przygotowana zostanie pamiątkowa koszulka, a dla najlepszej trójki w rywalizacji kobiet i mężczyzn przygotowaliśmy nagrody.
 
Dla zainteresowanych wziąciem udział zapraszamy do wybrania opcji "Bieg Radiologa" w trakcie rezerwacji, a zarejestrowanych uczestników prosimy o kontakt drogą mailową na: symposium@symposium.pl.
Ilość miejsc na wydarzenie jest ograniczona.
 
Koszt uczestnictwa: 20zł.
 
Lokalizacja: Park Prezydenta Ronalda Reagana W Gdańsku. Start i meta usytuowane na skraju parku przy ul. Dąbrowszczaków 40.


Radiologiczne Mistrzostwa Polski w Żeglarstwie
Polskie Lekarskie Towarzystwo Radiologiczne serdecznie zaprasza

Termin i miejsce: Odbędą się w Górkach Zachodnich (Narodowe Centrum Żeglarstwa) w dniu 8 czerwca 2019.
Regaty odbędą się na wodach Zatoki Gdańskiej lub na rozlewisku Wisły Śmiałej/Martwej – w zależności od warunków pogodowych

W regatach mogą brać udział załogi reprezentujące poszczególne oddziały Polskiego Lekarskiego Towarzystwa Radiologicznego. 

Zgłoszenia: sekretariat.pltr@gmail.com
 
 

RADIOART
Polskie Lekarskie Towarzystwo Radiologiczne serdecznie zaprasza do udziału

Będzie to prezentacja prac plastycznych środowiska radiologicznego – nie będzie miała formy konkursu. Będą mogły być eksponowane obrazy i inne prace płaskie, które mogą być umieszczone na ścianach lub sztalugach. Dopuszczone są akwarele, obrazy olejne, akrylowe, pastele, rysunki wykonane piórkiem, węglem, ołówkiem, obrazy haftowane, kolaże, techniki autorskie i mieszane, oraz inne techniki z wyłączeniem fotografii tradycyjnej lub cyfrowej. Prace wykonane w technikach nietrwałych (np. szkice węglem, pastele suche) musza być zabezpieczone (fiksatywą lub utrwalaczem). Maksymalny wymiar prac 1x1 m.
Autorami prac mogą być lekarze radiolodzy oraz lekarze specjalizujący się w radiologii a także technicy elektoradiologii.

Zgłoszenia: sekretariat.pltr@gmail.com